9. novembra 2017

Pre zamestnancov

Len vy viete, čo chcete, len vy viete, čo potrebujete a my Vám vieme pomôcť to získať. Hlavným cieľom spoločnosti ME personal agency poskytovateľa ľudských zdrojov je rozvíjať obchodný rast. Sme presvedčení, že pre každého existuje nejaká ideálna práca a my Vám vieme pomôcť takú prácu nájsť. Nech už sú vaše kariérne ciele akékoľvek, pomôžeme Vám ich splniť. Spoločnosť ME personal agency s.r.o. pomáha firmám nájsť  a priniesť tie najlepšie talenty v každom odvetví.

Zamestnancom taktiež ponúkame poradenstvo ako si nájsť svoju vysnívanú prácu.

Automobilový priemysel

Naštartujte kariéru v automobilovom priemysle. Ak ste sa rozhodli pracovať práve v automobilovom priemysle radi Vám pomôžeme naplniť vaše požiadavky. Kontaktujte nás a my Vás budeme informovať.

Hotelierstvo a reštauračné služby

Ak hľadáte prácu v gastronómii, či už je to hotel alebo reštaurácia, radi Vám pomôžeme. Naša agentúra sa zaoberá sprostredkovaním práce v nemecky hovoriacich krajinách ako Nemecko, Rakúsko alebo Švajčiarsko spojeným s informačno-poradenským servisom.

Logistika

Ak si hľadáte prácu v logistike, či už v sklade alebo preprave na SK alebo v zahraničí. Sme tu od toho, aby sme vás spojili s vašim budúcim zamestnávateľom.

Stavebný priemysel

Hľadáte si prácu v Stavebnom priemysle? Ste živnostník alebo chcete pracovať na zmluvu? Ste maliar, murár, elektrikár, obkladač, strechár, tesár alebo viete pracovať so sadrokartónom? Neváhajte nás kontaktovať.

Strojárenský priemysel

Ste strojársky typ? Sústruh, frézka alebo vŕtačka Vám nie sú cudzie? Ste šikovný zvárač, ktorý zvára kyslíkom alebo v ochrannej atmosfére (TIG, MAG)? V tomto prípade je práca v strojárskom priemysle práve pre Vás.

Textilný a odevný priemysel

Ste vyučená šička, alebo je vyšívanie vaším koníčkom? Nič nie je lepšie ako mať prácu, ktorá Vás baví. Radi Vám pomôžeme nájsť prácu podľa vašich požiadaviek aj v tejto oblasti.